Календар
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Квітень 2019

25.04.2019


24.04.2019

16.04.2019

На базі Львівського торговельно-економічного університету, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулась XVІІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області (ІІ-й етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки).

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися: голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик ознайомив учасників олімпіади з порядком проведення заходу та побажав їм вдалого старту, плідної праці та успіхів, заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Ігор Леськів, який привітав всіх учасників олімпіади, звернув увагу на важливість набуття професійних знань з інформатики та комп’ютерної техніки та розповів про історію становлення коледжу,його традиції, досвід та здобути,організацію навчального процесу та співпрацю коледжу з Львівським торговельно-економічним університетом.

Читати далі …

9.04.2019

Члени гуртка «Феміда», студенти груп, ПВ(н)-16, ПВ(н)-26, ПВ(н)-27 та викладачі, Наталія Захарчук, Наталія Загорбенська та Олена Маньків, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, за підтримки адміністрації коледжу, відвідали єдиний законодавчий орган державної влади країни – Верховну Раду України.

Метою заходу було – ознайомити майбутніх юристів з ідеями вітчизняного парламентаризму та принципами організації і здійснення нормотворчої діяльності, наближення студентства до органів державної влади, ознайомлення з їх структурою та роботою, всебічного інформування про діяльність українського парламенту та поширення ідей парламентаризму.

Читати далі …

4.04.2019

Вибір фаху – не просте завдання, яке потрібно вирішити, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.
У ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» відбувся День відкритих дверей на якому була можливість визначитися зі своїм майбутнім та знайти однодумців.

Метою заходу – ознайомлення зі спеціальностями, за якими готує фахівців кооперативний коледж, його навчально-матеріальною базою та надання допомоги випускнику школи у виборі майбутньої професії. Представники адміністрації коледжу привітали гостей, розповіли про важливість правильного вибору майбутньої професії, побажали вдалого вибору фаху. Відвідувачам було запропоновано цілу низку різноманітних ознайомчих заходів: презентація спеціальностей навчального закладу, зустрічі з школярами, демонстрація рекламного відеоролику про коледж тощо. Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – особливість профорієнтаційної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Організатори заходу зробили основний акцент на те, щоб присутні отримали максимум корисної інформації .

Читати далі …

1.04.2019

Викладачі циклової комісії інформатики та інженерії програмного забезпечення, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, провели для учнів 9-х класів Великолюбінського опорного закладу загальної середньої освіти, міні-курс з вивчення цифрових комунікацій.
Голова циклової комісії Віра Варгас, під час проведення заходу, наголосила, що вміння правильно створювати та обробляти повідомлення за допомогою інформаційних технологій – запорука розвитку у глобальному просторі цифрових комунікацій. Для того, щоб вижити у цьому швидкоплинному світі, потрібно чітко розуміти, як працюють сучасні технології, яким чином використовувати ці технології у нашому професійному та особистому житті.

Читати далі …

Архів новин