Архів за: Травень 2018
На базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася П’ятнадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки на тему: «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства». Організатор наукового заходу – Навчально-методичний центр Укоопспілки “Укоопосвіта” Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств.
З вітальним словом до учасників конференції звернулась член Правління Укркоопспілки, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ «Укоопосвіта», канд. екон. наук Лідія Войнаш. Лідія Герасимівна наголосила, що конференція проводиться за географічним принципом: у Львівському торговельно-економічному університеті та у Полтавському університеті економіки та торгівлі. Також вона закликала до наукового диспуту з метою формування системного підходу щодо удосконалення діяльності підприємств, шляхом реалізації інноваційних процесів.
Метою наукового заходу було – обговорення актуальних інноваційних процесів в країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, розвитку науково-технічного прогресу та підвищення інноваційної діяльності вітчизняних підприємств, яке дасть змогу перейти до створення і використання технологій більш високого рівня, а отже, прискорити економічне зростання національної економіки та інноваційних процесів загалом, питань правового забезпечення та економічного розвитку національної економіки в умовах сучасних геополітичних й інформаційних трансформацій суспільства.
З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, адміністрація, профком, педагогічний колектив та студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права долучилися до святкування Дня вишиванки.
У національному вбранні прийшли всі, на кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створило піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.
Свято продемонструвало, що кожен із нас, відчував себе справжнім українцем та налаштований на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу, адже у культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.
Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому, адже історія народної вишивки в Україні йде коренями в сиву глибину століть. Популярність і мода на вишиванки пояснюється її красою і символічністю, а свято вишиванки передає національну єдність і дух патріотизму. Для українських дівчат вишиванка завжди була не лише красивим предметом гардеробу, а й оберегом.