Календар
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
25.05.2018

На базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася П’ятнадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки на тему: «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства». Організатор наукового заходу – Навчально-методичний центр Укоопспілки “Укоопосвіта” Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась член Правління Укркоопспілки, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ «Укоопосвіта», канд. екон. наук Лідія Войнаш. Лідія Герасимівна наголосила, що конференція проводиться за географічним принципом: у Львівському торговельно-економічному університеті та у Полтавському університеті економіки та торгівлі. Також вона закликала до наукового диспуту з метою формування системного підходу щодо удосконалення діяльності підприємств, шляхом реалізації інноваційних процесів.

Метою наукового заходу було – обговорення актуальних інноваційних процесів в країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, розвитку науково-технічного прогресу та підвищення інноваційної діяльності вітчизняних підприємств, яке дасть змогу перейти до створення і використання технологій більш високого рівня, а отже, прискорити економічне зростання національної економіки та інноваційних процесів загалом, питань правового забезпечення та економічного розвитку національної економіки в умовах сучасних геополітичних й інформаційних трансформацій суспільства.

Приймали участь в науковому заході представники з Львівського торговельно-економічного університету, Хмельницького кооперативного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету, Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Чернігівського кооперативного коледжу, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представили з доповідями студенти: Наталія Відзівашець, група – «Криптовалюта біткоін» (науковий керівник – Оксана Кашуба); Ліана Бобик, група ФН-15 – «Інноваційні процеси в регіоні та їх вплив на покращення сфери обслуговування населення)» (науковий керівник – к.е.н.,Михайло Голубка); Наталія Антипова, група – «Вплив електронних сигарет на стан дихальної системи» (науковий керівник – Андрій Соломонко); Юлія Івашків, група– «Коворкінг як інноваційна платформа для бізнесу» (науковий керівник – Соломія Мисак).

Головним завданнями є поширення економічних знань, професійний розвиток та становлення особистості фахівця, вдосконалення інноваційної діяльності підприємств, зокрема споживчої кооперації України, в умовах інноваційних процесів. Розвиток національної економіки визначається активністю інновацій, які відбуваються в країні, та економічною ефективністю їх нововведень. Інновації є ефективним способом розвитку конкурентоспроможності підприємств.

Наукова тематика робіт учасників конференції була різноманітною та актуальною. Студенти у своїх працях досліджували проблемні аспекти модернізації національної економіки та шляхи її розвитку, висвітлили досягнення в інноваційній сфері різних галузей економіки, проаналізували недоліки та запропонували шляхи покращення економічної діяльності як в регіоні, так і в економіці загалом так і споживчій кооперації зокрема.

При підведенні підсумків конференції Лідія Войнаш відзначила глибокий науковий та аналітичний зміст наукових досліджень і практичне значення робіт для підприємств споживчої кооперації та економіки країни загалом, а ректор університету, професор Петро Куцик наголосив, що наукові здобутки, є важливим чинником у навчальному процесі й формуванні їх як сучасного висококваліфікованого фахівця.

По закінчені конференції, організатори побажали студентам та їхнім керівникам плідної праці і наукових досягнень, а учасники конференції були нагороджені дипломами за підписом директора Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директора НМЦ «Укоопосвіта» та сертифікатами Львівського торговельно-економічного університету, а гостям, оргкомітетом організовано концерт та екскурсію історичними та культурними пам’ятками міста Лева.

Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин