Календар
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Вересень 2018

25.09.2018


Представники адміністрації та об’єднаного профкому, викладачі та студенти Львівського кооперативного коледжу економіки та права мали можливість побувати у великій порадницькій гостин, на яку були запрошені у Львівський драматичний театр імені Лесі Українки на презентацію книжки «Порадницька гостина», заслуженого журналіста України, головного редактора Всеукраїнської газети для всієї родини «Порадниця», членкині громадської організації «Ділові Українські Жінки» Тетяни Власюк, що вийшла у видавництві холдингу CO-OP Media, захід відбувся в рамках «Форуму видавців», який уже 25 років поспіль збирає до міста Лева усіх тих, хто любить і творить українську книжку.

Дана книжка є продовженням – авторського журналістського проекту Тетяни Власюк «Порадницька гостина». За цей час у п. Тетяни в гостях побувало не один десяток талановитих, визнаних, успішних українців, які своєю працею, своїм талантом творять славу України, яких часто називаємо елітою, цвітом нації. Це люди зі званнями Героїв України, лауреатів Шевченківської премії, народних, заслужених артистів, академіки, громадські діячі, вчителі, священнослужителі та просто люди. Люди, чий життєвий, творчий, професійний шлях є гарним стимулом, мотивацією для самореалізації людини в цьому житті. Відтак історії життя в кожного різні, а успіхи в кожного з них та унікальний досвід у різних сферах діяльності – мають неоцінену вагу на сьогодні.

Читати далі …

24.09.2018
 

«Наше майбутнє залежить від читання і уяви»

Ніл Гейман

 

У Львові, зосередився потужний центр інтелекту, творчого потенціалу, що став справжньою меккою, «точкою творення», який дає імпульс новим книжкам, новим ідеям, дає наснагу та поштовх для молодого покоління. Осіння подія міста Львова перетворилася на місто видавців, авторів, науковців, підприємців, перекладачів, істориків, економістів, журналістів, студентів, викладачів, читачів, де збирає багато відомих та цікавих людей, які їдуть не лише з усієї України, але й з різних країн світу, щоб зустрітись для обговорення важливих суспільних проблем, обмінятися ідеями, вподобаннями, світлинами на згадку.
Ця згадка – 25-й «Book Forum». Мета якого – визначення основних тенденцій та напрямів розвитку світового літературного процесу в українському контексті, поширення української культури закордоном, створення повноцінного діалогу між представниками української та іноземної літератур, представлення найяскравіших авторів з-за кордону, підсумок літературного року в Україні та популяризація читання. Його цьогорічною фокусною темою був «Ринок Свободи»: критерії визначення ціни на свободу, спекуляції поняттям свободи в пропаганді та уявлення про свободу загалом.
Щоб ознайомитися з найсвіжішими новинками, для власного та професійного розвитку, придбати книжкові новинки професійного спрямування, куратори та викладачі циклових комісій обліку та фінансово-економічної діяльності, підприємництва та біржової діяльності: Лідія Марчишин, Михайло Голубка, Ольга Мельник, Надія Ділай, Оксана Фера та інші, за підтримки адміністрації вишу, організували та провели навчальну екскурсію для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, в якій відвідали головні експозиції 25 Форуму видавців у Львові – найбільшого книжкового, літературного, культурного заходу України і Центрально-Східної Європи.

Читати далі …

17.09.2018

З нагоди дня підприємця, Міжнародного дня грамотності та дня українського кіно, викладачі циклової комісії готельно-ресторанної справи Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Надія Ділай та Марія Василишин, відвідали разом з студентами коледжу (групи ОГ(н)-15 та ГРС-16) щорічний ароматний фестиваль — міське свято «На каву до Львова», яке проходить у Львові вже 12 років поспіль. Lviv Coffee Festival – захід, який єднає людей не лише з різних міст України, але й з різних міст Світу.

Як зазначає організатор та засновник фестивалю, керівник DikArt Creative Marketing Company – Андрій Сидор: «Фестиваль кави за роки своєї історії вплинув на кавовий ринок як у Львові зокрема, так і в Україні загалом. Близько 150-ти тисяч людей, зібрав даний захід, яких об’єднала кава. Щороку на фестивалі обирають найкращу кав’ярню. Це не лише почесне звання, але й виклик. Це стимул добросовісної конкуренції серед численних закладів Львова. Було проведено голосування, протягом якого можна було спостерігати і оцінити наскільки високий рівень кавової культури у Львов, і як сильно кожна з кав’ярень прагне розмістити на стіні грамоту з надписом: «Найкраща кав’ярня року». Без зайвого пафосу, можемо сказати, що кавовий фестиваль – це те, чим пишаються львів’яни. Адже є гарна нагода запросити старих друзів чи знайомих до Львова на каву, показати іноземцям чим живе місто і як розвивається, дозволити собі посмакувати як традиційну, так і зовсім неординарну каву…»


Читати далі …

14.09.2018

Обов’язковою складовою навчального процесу у Львівському кооперативному коледжі економіки і права є заняття з навчальної практики «Вступ до фаху, адже програма навчальної практики «Вступ до фаху» передбачає ознайомлення студентів з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики щодо знань, умінь і практичних навичок та освітньо-професійною програмою з підготовки молодшого спеціаліста, функціональними обов’язками та перспективами кар’єрного зростання, графіком та організацією навчально-виховного процесу у коледжі.

Під час занять з навчальної практики студенти отримують додаткові знання, уміння і навички, ознайомлюються з методами набуття знань з фаху, визначають коло питань, якими вони повинні оволодіти під час навчання в коледжі і які потрібні в майбутній професійній діяльності.

І з перших днів в коледжі студенти нового набору детальніше знайомляться з навчальним закладом та своєю майбутньою професією. За час проведення навчальної практики викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, намагаються пояснити студентам, наскільки необхідні на сьогодні міцні теоретичні та практичні знання для кожного.

Читати далі …

04.09.2018

«Я – громадянин України –європейської країни».

 

 Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову

 і мову її солов’їну.

   В. Сосюра

 

Традиційно у День знань проводять перший урок. Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх студентів, так і для їхніх батьків та викладачів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належно організована. Окрім урочистих заходів у День знань, куратори (Людмила Плугіна, Лідія Марчишин, Марія Василишин, Наталія Загорбенська, Любов Фірчук та інші) Львівського кооперативного коледжу економіки і права для студентів всіх спеціальностей, згідно Методичних рекомендації щодо проведення Першого уроку у 2018-2019 навчальному році та відповідно листа Міністерства освіти і науки України №1/11-8466 від 09.08.2018 року провели цей захід.

Куратори під час проведення першого уроку висвітлили такі важливі і водночас актуальні і потрібні теми, як: «Прагнемо миру», «Україна в контексті Європейської культурної спадщини», «Я – громадянин України – європейської країни» , «Розкажемо Європі про себе», «Українці співтворці Європейської культури», «Повага до європейських цінностей».

Читати далі …

Архів новин