Календар
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Грудень 2019

27.12.2019

Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, організували для студентів коледжу та спеціальності, круглий стіл за участю роботодавців на тему: “Ринок праці. Працевлаштування молоді в реаліях сьогодення”.

На зустріч було запрошено провідного менеджера з персоналу компанії ТВК «Львівхолод» Наталію Патрик, яка провела презентацію торговельної мережі «Рукавчика», зробила акцент на вимоги, критерії, які ставляться до працівників мережі і запропонувала вакансії для молодих фахівців.


Читати далі …
26.12.2019

В рамках проходження Тижня циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права» викладач-методист Марія Ільків провела предметну олімпіаду з дисципліни “Основи кооперації”.

Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців з основ кооперації, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Читати далі …

24.12.2019


12.12.2019

Нещодавно у Львівському коледжі індустрії мод Київського національного університету технологій та дизайну відбувся обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 2019 серед студентів та курсантів.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, піднесення престижу української мови і літератури, підвищення загальної мовної культури у молодого покоління.
Участь в конкурсі взяли студенти та курсанти закладів вищої освіти усіх форм власності.

Читати далі …

12.12.2019

Нещодавно викладачі циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права, організували тиждень спеціальності. В межах «тижня спеціальності» проводилось ряд цікавих заходів, які насамперед спрямовані на поглиблення та розширення професійних знань, розвиток пізнавальних навичок і розкриття творчого потенціалу студентів

Студенти із викладачами організували та провели радіогазету на тему: «IT- галузь формує Львів »
Була проведена науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології в освітньо-науковій та інноваційній сферах», в якій студенти різних курсів та спеціальностей під керівництвом викладачів Віри Варгас, Михайла та Оксани Скубій, Оксани Кашуби, яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Доповіді учасників конференції були цікаві та змістовні. Всі учасники конференції були нагороджені грамотами за активну участь в науковому заході.
Проведено інтелектуально-розважальну гру «Батл з інформатики та інформаційних технологій», організовану викладачем циклової комісії Вірою Варгас.

У заході брали участь команди студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: IT’s a trap, Троянський кінь, Тріумвірат.
Ведучими заходу були студенти групи ПК-16 Наталя Відзівашець та Артур Малець.

Читати далі …

12.12.2019

Уже традиційно з нагоди Дня студента в актовій залі головного корпусу Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбувся святковий концерт «Наші таланти тобі, рідний коледж».

День студента – свято особливе. Воно викликає у молоді бурю емоцій і почуттів. Гостей зібралось чимало – студенти, випускники, батьки, викладачі та співробітники вишу.
З вітальним словом до студентства звернулись представники адміністрації, які привітали присутніх в залі та побажали студентам досягати поставленої мети, щасливих студентських років, здобутків у навчальному процесі та бути в подальшому гордістю вишу та кооперативної родини.
У залі панувала атмосфера нестримних веселощів і позитиву, яку створювали учасники дійства. Розпочалось осіннє дійство святковим концертом, який організували культорганізатор та заступник директора з виховної роботи за підтримки директора коледжу, правління Львівської облспоживспілки, об’єднаного профкому та студентського самоврядування коледжу.

Усі присутні на святі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів, які подарували незабутнє свято своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами, танцями, виконували пісні, декламували вірші та показували комічні сценки зі студентського життя.

Читати далі …

Архів новин