Календар
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
 

Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

 
Коледж

Історія коледжу тісно переплетена з історією розвитку споживчої кооперації, адже потреба в підготовці кадрів з’явилася з виникненням споживчих товариств.

Днем народження коледжу вважають 25 вересня 1939 року, що відповідає даті Постанови Ради Народних Комісарів УРСР про його заснування. До 1939 року в приміщенні коледжу працювала єврейська торговельна школа, на базі якої був створений кооперативний технікум.

Упродовж своєї історії кожне покоління викладачів і студентів робили свій вагомий внесок у розбудову навчального закладу, створення навчальної і соціальної інфраструктури, заклали основу для стабільного розвитку.

За час свого існування коледж підготував понад 36 тисяч фахівців для системи споживчої кооперації України, підприємств і організаційінших форм власності.

Сьогодні навчальний заклад здійснює освітню діяльність за такими спеціальностями: «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізація „Банківська справа”, спеціалізація „Оціночна діяльність”, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спеціалізація „Товарознавство в митній справі”, «Інженерія програмного забезпечення», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа». Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за денною та заочною формами навчання на базі повної та базової загальної освіти.

У своїй діяльності коледж зорієнтований на реалізації Державної національної програми «Освіта (Україна XXІ століття)», підготовку висококваліфікованих фахівців, вихованні національної свідомості студентів, збереженні духовних і культурних цінностей нашого народу.

Для навчання студентів у коледжі створені усі необхідні умови: сучасна матеріально-технічна база; навчальні кабінети; лабораторії; навчально-інформаційний комп’ютерний центр; бібліотека; читальні зали; електронна бібліотека; спортивний комплекс; їдальня; гуртожитки, перукарня, студентське кафе.

Запорукою якості підготовки студентів коледжу є педагогічний склад, який нараховує понад 90 викладачів, серед яких:викладачі вищої категорії – 67 осіб, першої категорії – 32, мають науковий ступінь кандидата наук – 5, викладачі методисти – 3, працюють над дисертаційними дослідженнями – 7 осіб. Усі викладачі мають відповідну професійну підготовку, беруть активну участь у підвищенні свого фахового рівня та педагогічної майстерності.

Навчальні заняття у коледжі проводяться із застосуванням інноваційних технологій навчання. Велика увага приділяється науково-пошуковій роботі студентів та викладачів: проводяться різноманітні конференції, конкурси науково-дослідних робіт, семінари, олімпіади. Наші студенти неодноразово займали і продовжують займати призові місця на обласних олімпіадах з різних дисциплін. Важливою складовою процесу підготовки фахівців у коледжі є практичне навчання, яке базується на всебічній та глибокій теоретичній підготовці студентів.

Поряд з цим, велика увага приділяється виховній роботі зі студентами, спрямованій на національно-патріотичне виховання. Одним з елементів навчально- виховного процесу є організація роботи студентського самоврядування. Саме студентська рада є ініціатором багатьох важливих і корисних справ, які проводяться у коледжі: це традиційні тематичні вечори, святкування знаменних дат, участь у спортивних змаганнях, випуск «Вісника студентського самоврядування» тощо.

Для забезпечення активного позааудиторного дозвілля студентів у коледжі діють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, проводяться різноманітні виховні та пізнавально-розважальні заходи: конкурси, театралізовані вистави, виставки, краєзнавчі екскурсії, організовуються походи у театри, музеї.

Усі визначні події, що відбуваються у коледжі знаходять своє відображення в інформаційних матеріалах, що публікуються у часописі Української кооперативної спілки «Вісті», часописах коледжу «Вісник студентського самоврядування», «Вісник кооператора», радіогазеті, на веб-сайті коледжу, Освітньому порталі Львівщини.

У 2006 році при коледжі відкрито музей історії споживчої кооперації. Саме тут студенти можуть ознайомитися з історією виникнення та функціонування споживчих товариств Галичини, дізнатися про становлення споживчої кооперації рідного краю.

Коледж створює всі умови для продовження освіти, постійно підтримує зв’язки з багатьма вищими навчальними закладами, активно впроваджує модель багатоступеневої освіти.Щороку понад 70 відсотків випускників коледжу продовжують навчання у Львівській комерційній академії, інших вищих начальних закладах України ІІІ-IV рівнів акредитації.

В коледжі поширена практика використання різних форм працевлаштування випускників через «Кадрову агенцію», шляхом формування банку даних, організації «Днів кар’єри» та «Презентації випускників».

Коледж плідно співпрацює із багатьма працедавцями, а його випускники є конкурентоздатними на ринку праці.

Ми справедливо пишаємося своєю славною історією та традиціями, гідно продовжуємо справу, започатковану попередниками.

Колектив коледжу впевнено дивиться у майбутнє, за його плечима – багата і яскрава історія навчального закладу, а попереду нові і важливі завдання у благородній справі навчання та виховання молодих громадян України.

Архів новин