Календар
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
24.02.2020

П’ятий рік поспіль Україна 20 лютого вшановує Героїв Революції Гідності–учасників Євромайдану та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права було проведено виховний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні, які змінили історію України ціною свого життя. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.


Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
Цей день внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.
Мета заходу: ще раз закцентувати на важливості тих подій, вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховання патріотизму, розвиток у студентів активної громадянської позиції, поваги й толерантності.
Студенти, Віктор Кутявін ІПЗ(н)-19, Ірина Буйна ГРС(н)-18, Аліса Луцик ПВ(н)-18, Людмила Суворова ПВ(н)-27, Сестри Зоряна і Марія Палюх і ПВ(н)- 28, декламували тематичні поезії, ознайомили присутніх з подіями тих днів.
«Ми сьогодні тут зібралися, аби в скорботі схилити свої голови та вшанувати пам’ять людей різного віку, які полягли у мирний, цивілізований час ХХ сторіччя, відстоюючи право на свободу свого народу. Кожен із Героїв Небесної Сотні мав свою сім’ю, друзів та близьких, хобі, симпатії та якісь термінові справи. Але вони не лишилися байдужими до поклику своєї душі, яка саме у той час закликала їх до боротьби за свободу, демократію та незалежність. Серед тих, хто загинув, були зовсім молоді люди, яких народ назвав Янголами Небесними.
Згадаємо сьогодні про всіх, хто віддав своє життя протягом останніх років. Нехай пам’ять про усіх Героїв дасть нам силу, волю, мудрість та запал, щоб ми змогли зміцнити власну державу. У журбі схиляймо голови.
Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…Герої не вмирають…»
Адміністрація коледжу вдячна організаторам та студентам за участь у заході.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар роботи зав’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права