Календар
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
30.11.2018

У Львівському палаці мистецтв відбулася VIІ Міжнародна виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів «Осінній салон «Вища освіта – 2018»».
Це одна з перших спеціалізованих виставок в Західній Україні, яка організована Міжнародним освітнім центром за підтримки Львівської торгово-промислової палати, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львiвського мiського центру зайнятостi та надає платформу для безпосереднього діалогу абітурієнтів з представниками вітчизняних та зарубіжних освітніх закладів.

Мета виставки – популяризація ідеї усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії серед українських школярів, а також залучення кращих вітчизняних і закордонних навчально-наукових закладів до участі в міжнародних освітніх заходах.
Він зазначив, що політичні, економічні та соціальні процеси, що відбуваються в державі, мають відповідний вплив на стан справ в споживчій кооперації та вимагають впровадження нових підходів до організації роботи та ведення господарської діяльності.

У виставці брали близько 20-ти вишів з України та з-за кордону. Серед учасників були представлені і заклади кооперативної освіти: ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» та Львівський торговельно-економічний університет.
Цільова аудиторія виставки – учні-старшокласники, батьки, абітурієнти, студенти та всі ті, хто хоче вчитись та розвиватись. Відвідувачами виставки були не лише жителі Львова та Львівщини, а й абітурієнти з сусідніх областей.


Відвідувачі заходу мали можливість дізнатися про навчальні пропозиції вишів, ознайомитись з молодіжними програмами, студентськими обмінами тощо.
Представники ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» ознайомили абітурієнтів та їх батьків із напрямками підготовки фахівців у виші, надали консультації щодо умов вступу та навчання, особливостей проживання в гуртожитку та провели презентацію освітніх можливостей коледжу.

Якщо хтось не зміг відвідати даний захід, то з інформацією щодо навчання у виші можна отримати на сайті коледжу: http://www.ccej.lviv.ua, або за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 11. Тел. для довідок: (032) 233-31-35, 233-31-30.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв᾽язків із громадськістю ЛККЕіП

Архів новин