Календар
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
 

Підприємство Львівської облспоживспілки «ВАТО»

79034 м. Львів вул. Навроцького, 25

В 1945 році була створена Львівська транспортна контора облспоживспілки, яка забезпечувала перевезення вантажів в усі райони області.

В січні 1972 року, з метою покращення роботи та більш ефективного використання автотранспорту, на її базі було створено перше в системі споживчої кооперації  автотранспортне об’єднання облспоживспілки до складу якого ввійшли автотранспортні підприємства всіх 20 районів області.

Характерним етапом подальшого розвитку об’єднання є інтенсивний розвиток матеріально технічної бази. Для проведення капітального ремонту автомобілів в березні 1973 року була створена госпрозрахункова автотранспортна майстерня, яка в листопаді 1983 року реорганізована в авторемонтний завод, який проводив капітальний ремонт автомобілів Газ-51, Газ-53, а також агрегатів до цих машин.

В кращі свої часи в об’єднанні нараховувалось 2269 автомашин, працювало більше 3-х тисяч працівників.

В зв’язку з розширенням виробничих потужностей в 1980 році Львівське автотранспортне об’єднання облспоживспілки перейменоване у Львівське виробниче автотранспортне об’єднання облспоживспілки, скорочено ВАТО.

Після становлення Української держави, з переходом до ринкових відносин та зміною форм господарювання, на підставі протоколу засідання зборів засновників спільних підприємств обласної спілки споживчих товариств Львівської області від 18.11.1992 р. № 1 на базі Львівського ВАТО облспоживспілки створено Колективне (спільне) підприємство –Львівське виробниче автотранспортне об’єднання облспоживспілки.

В грудні 2003 року КСП – Виробниче автотранспортне об’єднання Львівської облспоживспілки було реорганізовано в Підприємство Львівської облспоживспілки «ВАТО».

Основним видом діяльності підприємства, на даний час, є управління ввіреним йому майном.

Частину незадіяних для власних потреб приміщень підприємство здає в оренду. Кошти отримані від оренди направляються на реконструкцію і модернізацію існуючих будівель та споруд.

 

«Гуртівня» Львівської облспоживспілки

79026 м. Львів, вул. Персенківка, 48

Телефони: (032) 245-38-09, 245-36-38

Підприємство «Гуртівня» створене в 1999 році на базі трьох гуртових баз: Львівської універсальної бази, бази «Облкооппостач» і бази «Облкооплісгоспторг». Засновником і власником всього майна  Львівська обласна спілка споживчих товариств.

Основною діяльністю підприємства є гуртова торгівля непродовольчими товарами, в більшій мірі сільськогосподарського призначення.

Асортимент непродовольчих товарів:

  • посудогосподарські товари;
  • матеріали та обладнання для роботи в домашніх умовах (включаючи садово-городній інвентар);
  • будівельні матеріали;
  • побутові засоби для миття, чищення та догляду;
  • парфюмерно-косметичні товари;
  • канцелярські товари;
  • гумове взуття;
  • панчішно-шкарпеткові вироби;
  • іграшки.

Для покупців передбачена система знижок.

 

Підприємство Львівської облспоживспілки «Інформаційно-обчислювальний центр»

79058 м. Львів пр. В.Чорновола, 43а

Телефон: (032) 2520481

Інформаційно –обчислювальний центр був створений 01 липня 1978року  для автоматизації процесів управління оптової та роздрібної торгівлі споживчої кооперації Львівської області. Cуттєвий внесок у створення і становлення ІОЦ  вніс його перший директор (1978 – 1993 рр.) Поляков Ростислав Кузьмич . На той час це було потужне підприємство з широкою мережею філіалів в райспоживспілках та міжрайонних гуртових базах, з загальною чисельністю в 200 працівників. Всі ці роки ІОЦ успішно виконував покладені на нього завдання. Для реалізації задач до 1993р. використовували великі електронно-обчислювальні машини ЕОМ ЕС-1036 та ЕС 1022.

З 2005 року ІОЦ ОСС був час плідних   впроваджень комп’ютерних технологій, які розробили ПСК «Інфоцентр» разом з ПУ «Укоопінком» для системи споживчої кооперації України зокрема: “Автоматизована система управління роздрібним торговим підприємством” (УКС-Маркет), “Автоматизована система бухгалтерського обліку” (УКС-Бухгалтерія), “Автоматизована система розрахунку заробітної плати” (УКС-Зарплата), “Автоматизована система обробки звітів і складання аналізів діяльності суб’єктів господарювання” (УКС-Звіт та аналіз).

ІОЦ ОСС також займається постачанням спеціального обладнання, технічним обслуговуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО), комп’ютерів та надає широкий спектр інших послуг, що в свою чергу створює необхідну матеріальну базу для науково-технічних розробок.

Одним з пріоритетних і перспективних напрямків діяльності споживчої кооперації області є створення сучасних магазинів-маркетів, які сьогодні відкриваються і діють у споживчій кооперації області. В маркетах впроваджуються сучасні системи управління торгівельними процесами, що включають програмне забезпечення, комп’ютери і комунікаційне обладнання, електронне торгове обладнання. Але все ж таки головною ланкою в цьому ряду є люди – фахівці по забезпеченню роботи технічних і програмних засобів та організації і управління торгівлею, що безумовно є взаємопов’язаним процесом і повинно діяти як єдине ціле.

Роль інформаційних технологій сьогодні стрімко зростає. Для того, щоб домогтися значних переваг в бізнесі, необхідно швидко реагувати на всі зміни. А це стає реальним при умові широкого використання можливостей інформаційно-комп’ютерних технологій. Їх створення і впровадження дає можливість оптимального і оперативного управління господарсько-фінансовими процесами кооперативних підприємств, організацій, об’єднань та споживчою кооперацією в цілому, як системою.