Календар
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Жовтень 2018

30.10.2018

«Традиція, що творить майбутнє…», існує кілька років поспіль, не стала винятком для колективу і цього року. З нагоди професійних свят в Україні: День юриста – свято тих, хто присвятив своє життя мистецтву допомагати людям, День працівників освіти – свято тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки, мудрості та свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня української повстанської армії, Дня народження і посвяти Львівського кооперативного коледжу економіки і права за погодженням з правлінням Львівської облспоживспілки та за підтримки голови правління – Михайла Ванівського, об’єднаного профкому коледжу – Наталії Кутної, була ініційована та організована директором коледжу – Наталією Зубко, для ознайомлення з українськими культурно-історичними цінностями та особливостями регіонів України, екскурсія до Кам’янця-Подільського та Хотина.

 

Подорож по Кам’янцю-Подільському розпочалась гостинною зустріччю місцевого екскурсовода Тетяною Філіпчук в старому місті та продовжилась на його просторах, який заворожив красою природних ландшафтів.

Кам’янець-Подільський, яке вважають одним із найбільш незвичайних міст України, заснований біля 2 тис. років тому, належить до «Семи чудес України». «Квітка на камені» – так говорила про Кам’янець-Подільський Леся Українка. У XV-XVIII ст. це місто було відоме в Європі, як «оплот християнства», «вежа, зведена рукою Божою» і донині є справжнім музеєм під відкритим небом. Колектив поринув в захопливі історії вулиць та споруд, оглянули, ратушу, відвідали місцеві церкви, Петропавлівський костел, монастир домініканців, костел Св. Миколая та багато інших історичних пам’яток де побачили дивовижну архітектуру, яка пройшла крізь століття і закарбувала в собі кожну мить подій, які відбувалися впродовж століть та дізналися надзвичайні історичні факти про місто, осередок якого сформували три народи: українці, поляки, вірмени. Саме місто було неприступною фортецею, створеною природою глибоким каньйоном річки Смотрич глибиною близько 50 метрів та збудованими баштами та мурами і саму стародавню Кам’янець-Подільську фортецю, котра прикриває вхід у місто від ворожих нападів.

Розповідь екскурсовода, огляд башт, мурів, внутрішніх приміщень склали загальну картину функціонування фортеці від середньовіччя до XIX століття. Тут почули про три втечі Устима Кармелюка -народного месника та підкорювача жіночих сердець, дізналися, як несолодко жилося тим, хто мав «щастя» сидіти в борговій ямі, бачили колодязь, із якого можна витягти за раз близько сотні літрів води. Доповнили враження майстер-класи з виготовлення гончарних виробів, стрільби з лука тощо., що знаходилися на території музею. Кам’янець-Подільський – це місто в Україні, де було запущено повітряну кулю в далекому 1784 році.

Особливо зворушливим була цитата виголошена екскурсоводом:

«Зупинись, хто тут проходить,
Затримуй свої кроки;
Дочитай життя і смерті,
Спасіннями роки.
Підніми очі в гору
І відчуй серцем!
Бог вказує дороги,
Де є життя вічне…
Хочеш пізнати милосердя –
Воно вже готове.
Будь милосердним
І опусти свою голову.
Tут знаходяться кості померлих,
Перенесені з поховань зруйнованих.
Хто знає чи не для тебе
Вже місце готове?!
Молись за перенесення душ
З чистилища на небо,
І на тебе чекає
Така потреба.
Кам’янець пам’ятає…»

Читати далі …

26.10.2018

Для поглиблення теоретичних знань, формування навичок їхнього практичного застосування, формування умінь професійної діяльності, закріплення та поточної перевірки навчальних досягнень студентів, надання можливості розкрити свої знання, формувати професійну компетентність, одержувати інформацію про рівень навчальних досягнень і за необхідності оперативно їх корегувати, викладач циклової комісії підприємництва та біржової діяльності ( голова циклової комісія Лідія Марчишин) Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Марія Ільків, організувала та провела для студентів групи ТМ (н)- 17 навчальну екскурсію в підприємство торгівельної мережі «Сільпо».

Метою практичного заняття було – ознайомити студентів із мережею «Сільпо», який є одним з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів та лідирує в структурі продажів Fozzy Group, інноваціями матеріально-технічної бази, ексклюзивними видами обладнання та принципами роботи на ньому, отримати необхідні навики для створення умов якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців з спеціальності, здатних задовольнити вимоги загальнодержавного та регіонального ринків праці, забезпечення гнучкості та мобільності організації навчально-виробничого процесу, поєднання – теорії з практикою, оновлення змісту освіти шляхом упровадження у професійну підготовку елементів дуальної форми навчання, адже як перед навчальним закладом, так і підприємством ставиться одне спільне завдання – рівень професійної компетенції і підготовки кваліфікованих фахівців.


Читати далі …

23.10.2018

Для колективу та студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права 14 жовтня особливий день, адже у 1992 році на свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії було освячено навчальний заклад. Тому цього осіннього жовтневого дня у стінах навчального закладу проводять урочисті заходи, у яких беруть участь студенти усіх спеціальностей та груп, викладачі, працівники та гості.

У 79 День народження Львівського кооперативного коледжу економіки і права вся українська кооперативна спільнота приєдналася до вшанування: Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня української повстанської армії.

З нагоди цих дат у виші відбулися урочистості. У програмі – ціла низка цікавих і пізнавальних заходів. На свято були запрошені випускники різних років, ветерани коледжу, батьки студентів та інші поважні гості.

Отець Михайло окропив та поблагословив присутніх, всі разом помолилися за мир, за Україну, за військо, за кооператорів, за студентів та викладачів, за всіх присутніх в залі.
Розпочалось ювілейне осіннє дійство святковим концертом, який провели заступник директора з виховної роботи Ігор Бішко та культорганізатор Роман Голиш.

Ведучими свята були голова студентського самоврядування Михайло Юркевич і переможниця обласного етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти Львівської області та ІІІ (загальнонаціонального) етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, міс коледжу 2016 Вікторія Надурак.

Ведучі, у своїх промовах згадали про членів споживчих товариств, працівників, викладачів, керівників, ветеранів споживчої кооперації України, про їх внесок у розвиток кооперації та кооперативної освіти.

До слова були запрошені колишній директор вишу (1973-1993) Михайло Максимович, заступник директора з навчальної роботи Тамара Кузьменко та інші., які у своїх промовах наголосили на історії розвитку коледжу, який бере початок з 1939 року і є надбанням багатьох поколінь як викладачів, так і студентів. Ця дата означає, що навчальний заклад розвивається і рухається вперед. Історія становлення кооперативного коледжу є підсумком роботи досвідчених, мудрих людей, які працювали раніше, працюють зараз, доповнюючи здобутки коледжу в підготовці висококваліфікованих молодших спеціалістів в системі споживчої кооперації України. Протягом усього періоду свого існування заклад знаний в освітянських колах, має авторитет в системі споживчої кооперації, а його позитивний імідж завдяки значній, злагодженій, напруженій, творчій роботі його керівника Наталії Зубко та педагогічного колективу є потужним кооперативним навчальним закладом, який гордиться своїми випускниками, їх успіхами та досягненнями, які працюють у різних сферах народного господарства України в т.ч і системи споживчої кооперації.

Читати далі …

18.10.2018

Викладачі циклової комісії готельно-ресторанної справи та харчових технологій Надія Ділай та Марія Василишин, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, відвідали Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який ініційований Болгарськими університетами. Проведення форуму індустрії туризму та гостинності – визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, яка охоплює одразу декілька тематичних напрямків.

Мета Форуму – популяризація туристичних можливостей України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, , створення майданчика для проведення переговорів, засідань, презентацій, семінарів , з іноземними учасниками для налагодження зав’язків співробітництва, активізація розвитку внутрішнього туризму, зустрічі представників національних та міжнародних туристичних організацій, керівників закладів відпочинку та оздоровлення тощо.

В рамках Форуму працюють, як XIX Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» так і ХІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Організаторами виставки виступали: ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за підтримки Львівської ОДА, Львівської міської ради, Львівської асоціації розвитку туризму, Львівського Туристичного Альянсу, Асоціації активного та екологічного туризму, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, Всеукраїнської молодіжної хостел асоціації, Асоціації гідів України.


Читати далі …

17.10.2018

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели олімпіаду з правознавства серед студентів третього і четвертих курсів.

Мета олімпіади – виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, які прагнуть поглиблювати знання, створення умов для їх професійного зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, удосконалювати навички у вирішенні складних завдань, з якими щоденно стикаються правники, зацікавленість до поглибленого вивчення предметів з фаху.

Участь в олімпіаді брали студенти третього і четвертих курсів, які мали змогу попрактикуватися у практичних ситуаціях із провідних галузей права, розвинути логічні навички, необхідні сучасному юристу та здобути досвід у вирішенні правничих завдань.


Читати далі …

Архів новин