Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
17.10.2018

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели олімпіаду з правознавства серед студентів третього і четвертих курсів.

Мета олімпіади – виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, які прагнуть поглиблювати знання, створення умов для їх професійного зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, удосконалювати навички у вирішенні складних завдань, з якими щоденно стикаються правники, зацікавленість до поглибленого вивчення предметів з фаху.

Участь в олімпіаді брали студенти третього і четвертих курсів, які мали змогу попрактикуватися у практичних ситуаціях із провідних галузей права, розвинути логічні навички, необхідні сучасному юристу та здобути досвід у вирішенні правничих завдань.


Під час олімпіади студент має змогу продемонструвати свої знання, проявити кмітливість, випробувати себе у розв`язуванні нестандартних завдань, креативно мислити та наводити переконливі аргументи і докази, що дають змогу висловлювати власну думку, адже олімпіада завжди була рушійною силою в пошуку кращих.

Зміст завдань олімпіади врахував освітні та суспільні новації у правознавчій сфері, зокрема новації законодавчого процесу. Комплексно підібрані тести, завдання на розуміння змісту юридичної термінології, правові задачі дали змогу студентам проявити високий рівень правових компетентностей, застосування яких є необхідним для реалізації й захисту прав і свобод, регулювання взаємин з іншими людьми, вибору правомірних моделей поведінки в життєвих ситуаціях.

Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки, креативно підійшли до виконання поставлених завдань.

Олімпіада проводилась у два етапи. Попередньо для підготовки і проведення олімпіади було створено оргкомітет, до складу якого увійшли досвідчені викладачі циклової комісії. По завершенні виконання олімпіадної роботи, з метою об’єктивного їх оцінювання, було проведено шифрування і передано роботи на перевірку. Провівши детальний аналіз результатів, журі відзначило переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати.

За результатами олімпіади було визначено переможців: ІІІ курс: І місце – Людмила Колісніченко; ІІ місце – Олег Чорний; ІІІ місце – Анастасія Назар. ІV курс: І місце – Галина Дранчук; ІІ місце – Роман Галан; ІІІ місце – Юлія Івашків.

Учасники олімпіади нагороджені грамотами та подарунками.

Під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів. Представники журі зауважили, що учасники олімпіади мають високий рівень підготовки, продемонстрували глибокі знання з галузей права, приємно вразили тим, що до кожного завдання намагались знайти підхід, подякували викладачам за результативну роботу з обдарованими дітьми та всім тим, хто допоміг студентам у підготовці до олімпіади. А всім учасникам побажали успіхів у навчанні, бути відданими доньками та синами нашої України та не зупинятись на досягнутому, продовжувати підкорювати нові вершини Евересту знань та високих злетів у юриспонденції.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин