Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Червень 26, 2018

26.06.2018

Для колективу Львівського кооперативного коледжу економіки і права, доброю традицією стало кілька років поспіль, за ініціативи директора Наталії Зубко, наприкінці навчального року, ознайомлення з особливостями Західного регіону України, роботою кооперативних підприємств з метою поєднання теорії з практикою, досвідом роботи ЗВО та відвідування святих місць.

Цей рік не став винятком для колективу коледжу, з нагоди святкування Міжнародного дня кооперації, закінчення навчального року, за погодженням з правлінням Львівської облспоживспілки та за підтримки голови правління – Михайла Ванівського, була ініційована поїздка директором коледжу – Наталією Зубко на Рівненщину, відвідати першу вищу школу Східної Європи – Національний університет «Острозька академія». Відвідати з своїм колективом для обміну досвідом з навчальним закладом Національний університет «Острозька академія», стало на думку у директора коледжу, нещодавнє засідання Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів споживчої кооперації України. В рамках засідання Ради, учасники заходу, також відвідали Національний університет «Острозька академія», які були приємно вражені від побаченого.

Для колективу коледжу була проведена екскурсія територією першої української академії, адже, Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький.

Представник академії п. Віталій, розповів про історію створення, розвиток, галузі діяльності, меценатство Острозької академії, нові напрями діяльності й основні здобутки Острозької академії тощо. Наголосив про роль Острозької академії у розвитку регіону, її минуле та майбутнє. Острозька академія — п’ятиразовий номінант Книги рекордів України в категорії «Масові заходи». Університет занесений до Книги рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший поетичний марафон» за проведення безперервного 456 годинного марафону читання «Кобзаря» до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Зокрема, йшлося про історію та причини виникнення навчального закладу, його вплив на розвиток вищої школи в сучасній Україні. Серед випускників академії — гетьман війська Запорізького Петро Конашевич-Сагайдачний, перший ректор київської братської школи, лаврський архімандрит, письменники, відомі церковні, культурні та політичні діячі та інші видатні особистості. Острозька академія відзначена 27-м призом «За якість» від Міжнародного трейд-клубу лідерів торгівлі у Парижі за активний розвиток і впровадження норм європейської освіти в життя, а також є членом Європейської асоціації університетів. Міністерство освіти України відзначило НаУОА дипломом за інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології та Дипломом за організацію студентської науково-дослідної роботи. Національний університет «Острозька академія» є членом Європейської Асоціації Університетів з 2010 року, членом Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету, а також член Східноєвропейської мережі університетів. У 2014 році Острозька академія увійшла в десятку рейтингу прозорості національних університетів (Центр дослідження суспільства). За результатами моніторингу веб-сайтів вищих навчальних закладів України, проведеного у 2014 році експертами Громадянської мережі ОПОРА, офіційний сайт Національного університету «Острозька академія» потрапив на п’яту сходинку цього рейтингу (серед офіційних інтернет-сторінок 274 вишів). Національний університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів та шосту загалом у рейтингу вишів України за якісним показником абітурієнтів і т.д.

Читати далі …

Архів новин