Календар
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

Архів за: Грудень 20, 2018

18.12.2018
Мета заходу – сприяти патріотичному вихованню кожного студента, осмисленню себе, як частинки великого українського народу, пробуджувати національну самосвідомість, виховувати почуття поваги та гордості до рідного краю, народу, мови, бажання знати якомога більше про її історію, культуру, традиції, вдосконалювати навички набуті в процесі навчання, уміння висловлюватися, дискутувати.

Гра проводилася в три тури: розпочалась з розминки, наступний тур називався “Хто це?”, закінчилась туром під назвою “Герої України”. Між турами були цікаві завдання із чорної скриньки.

Читати далі …

17.12.2018
Для забезпечення відповідності якості та змісту підготовки фахівців вимогам державних стандартів вищої освіти, викладач циклової комісії правознавчих дисциплін, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Людмила Бачинська, провела для групи ПВ(н)-16 відкрите заняття, у формі лекція «круглий стіл», на тему «Адвокатура в Україні» з навчально дисципліни: «Організація судових і правоохоронних органів»
Мета заняття: ознайомити студентів із роботою Адвокатури в Україні.

На заняття завітали колеги, адвокат, керівник практики судового представництва Адвокатського об`єднання «BK partners» Наталія Жеманова та її помічник Анастасія Белікова.
Викладач ознайомила студентів з особливостями роботи Адвокатури України, яка здійснює свою діяльність на принципах верховенства закону, незалежності, демократизму, гуманізму й конфіденційності. Здійснюючи свої професійні обов’язки, адвокат зобов’язаний неухильно додержуватись вимог чинного законодавства, використовувати всі передбачені законом засоби захисту прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб і не має права використовувати свої повноваження на шкоду особі, в інтересах якої прийняв доручення, та відмовитися від прийнятого на себе захисту підозрюваного, обвинуваченого, підсудного.

Студенти мали гарну можливість ознайомитись від Наталії Жеманової та її помічника Анастасії Беліковій з роботою адвоката в Україні, почути про практичну сторону життя адвоката, його участь у судових процесах, особливості його роботи та труднощі, з яким сучасний успішний адвокат стикається в українських правових реаліях , практикою ведення справ pro bono. Також студенти мали змогу задавати запитання і отримувати змістовні відповіді щодо організації адвокатури в Україні, критеріїв, які ставляться до помічників адвоката, цікаві справи з практичного досвіду та багато іншого.
Наталія Жеманова розповіла про критерії, які вона ставить до помічників адвоката. Окрім високих професійних здібностей та відмінного знання законодавства, адвокат наголосила на важливості української мови та досконалого володіння нею при здійсненні адвокатської діяльності.

Читати далі …

16.12.2018
Проведення навчальних занять складає основу навчальної діяльності викладача. Основною вимогою до сучасного педагогічного працівника є поняття «професійна компетентність», володіння якою є запорукою якісного освітнього процесу. Компетентний викладач – це майстер своєї справи, спеціаліст високої культури, який глибоко знає свій предмет, досконало володіє методикою навчання, спонукає студентів самостійно думати, розвиває їхні здібності, творчість, використовуючи при цьому інноваційні технології навчання.

З метою впровадження інновацій у навчальну діяльність , директором Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Наталією Зубко, для проведення тренінгу: «Використання ігрових методів у формуванні екологічної грамотності», була запрошена викладач кафедри освітньої політики комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Ірина Сислюк.
Викладачі вишу, працюючи у командах, виконували ролі урядів різних держав, приймали важливі рішення щодо збереження екологічної рівноваги, оцінювали ризики, розв’язували проблеми, намагалися керувати своїми емоціями, демонстрували нові знання, вміння, навички, компетентності, креативне мислення, інноваційні підходи. Презентуючи командне рішення, учасники тренінгу логічно та мотивовано обгрунтовували свою позицію.

Читати далі …

Архів новин