Календар
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
11.12.2019

З нагоди тижня правових знань у Львівському кооперативному коледжі економіки і права задля підвищення рівня правової освіченості студентів було проведено ряд цікавих, оригінальних та креативних заходів. Серед яких: брейн-ринг на тему: «Знай свої права», організований викладачами циклової комісії правознавчих дисциплін Людмилою Бачинською, Катериною Костів, Наталією Загорбенською та Наталією Захарчук.

Захід полягав в організації змагання між командами студентів ІІ, ІІІ, IV курсів, де стартом були цікаві ситуаційні завдання, а фінішем – правильна відповідь. За результатами змагання команди розділили наступні місця: І місце – «Парламент», ІІ місце – «Феміда», ІІІ місце – «Рахункова палата».
В Західному апеляційному господарському суді була проведена пізнавальна лекція на тему: «Організація діяльності Західного апеляційного господарського суду» студентам третього курсу гр.ПВ (н)-17, гр.ПВ (н)-27 спеціальності «Право», яку провели в.о. голови суду Наталія Кравчук та заступник керівника апарату суду Валерія Максіною.
В.о. голови суду Наталія Кравчук розповіла майбутнім юристам про специфіку господарського судочинства, повноваження та юрисдикцію Західного апеляційного господарського суду, категорії спорів, що розглядаються апеляційною інстанцією, та про відповідальну місію судді, а Валерія Максіна розповіла про роботу апарату суду та побажали усім успіхів у навчанні і отримання користі від цього заходу. Виразили сподівання побачити в подальшому студентів в апараті суду і вже з іншої сторони сприйняти роботу працівників суду. На завершення молодь подякувала організаторам за корисно проведений час, виклавши свої враження та побажання на фліпчарті, які стануть приємною згадкою для працівників суду.

Була проведена олімпіада з права серед студентів ІІІ, IV курсів спеціальності «Право», в якій студенти мали можливість проявити рівень набутих теоретичних знань.

За результатами олімпіади визначено переможців ІІІ курс: І місце – Тетяна Шапайко (ПВ(н)-27); ІІ місце _ Ольга Стефанишин (ПВ(н)-17), III місце – Вікторія Глова, Софія Фітак (ПВ(н)-17). ІV курс: І місце – Олег Чорний (група ПВ(н)-16); ІІ місце – Вікторія Василів (група ПВ(н)-16); ІІІ місце – Адріана Біла (група ПВ(н)-26)
Викладачем Русланою Кравчишин була проведена ділова гра за участю студентів ІV курсу груп ПВ(н)-16, ПВ(н)-26 з дисципліни Кримінальний процес на тему: «Судове провадження у першій інстанції». Студенти мали можливість взяти участь у судовому процесі як дійсні учасники судової справи та відтворити процедуру судового провадження. Заняття викладачем було проведено в спеціалізованій аудиторії, яка відтворює залу судового засідання, що дало можливість учасникам судового процесу створити робочу атмосферу судового процесу.
Викладачем Людмилою Бачинською був проведений тренінг на тему: «Від мрії – до дії» за проектом Міністерства юстиції України спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
За програмою тренінгу студенти груп ПВ(н)-18, ПВ(н)-28, були організовані в три команди, які змагалися на знання основних прав і обов’язків неповнолітніх, що дало їм можливість показати себе кмітливими, обізнаними, рішучими знавцями свого правового статусу. Журі в складі викладачів Ірини Клачко, Ліліани Криськув, Ірини Москалюк за результатами підрахунків балів визначили переможців: І місце – «Захисники» , ІІ місце – «Феміда», ІІІ місце «Мега мозок». Команди були відзначені грамотами.
В рамках програми Тижня правових знань відбувся загальноколеджівський захід на тему: «Правовий статус неповнолітніх», який організований викладачами циклової комісії правознавчих дисциплін за участю старшого інспектора з ювенальної превенції Личаківського ВП ГУНП у Львівській області Оксани Серант.
Студентам було роз’яснено їх права, обов’язки щодо дисципліни в навчальному закладі та побуті, а також наслідки зловживання наркотичними, алкогольними речовинами, азартними іграми та протидія їм.
Зустріч відбулася в інформаційній формі та формі діалогу, в яких студенти були активні, задаючи запитання на цікаві їм теми та отримували ґрунтовні відповіді від спеціаліста ювенальної превенції.
Проведені заходи позитивно вплинули на правосвідомість та громадянську позицію в молодого фахівця.
Адміністрація коледжу вдячна студентам та викладачам за активну участь та вклад в організацію важливого навчально-виховного заходу – тижня правових знань в ЛККЕіП.

 

 


Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин