Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
30.09.2019

Нещодавно відбулось засіданні методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, що відбулось на базі Відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка»
На засіданні методичного об’єднання були представники з навчальних закладів Львівщини І-ІІ рівнів акредитації.

Відкрив засідання директор ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка», Ярослав Жулин, який привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, поділився досвідом, здобутками вишу, відповів на задані питання учасників засідання та побажав плідної праці.

Голова методичного об’єднання економічних дисциплін, Олександра Кондратович, ознайомила присутніх із завданнями та окреслила перспективи роботи методоб’єднання на навчальний 2019/2020 рік з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі, з питаннями, які були розглянуті на серпневій нараді педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Наголосила на важливості впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів та привітала присутніх з нагоди Дня працівників освіти.
Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, та заслухані доповіді на актуальні теми, а саме: «Використання тестових завдань під час вивчення економічних дисциплін», «Огляд нової наукової та навчально-методичної літератури з економічних дисциплін», тощо.
Виступили представники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, які поділилися досвідом роботи з колегами, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання методичного об’єднання, підготували презентації та демонстраційні матеріали.
Активно обговорювали питання якості та результативності навчання, професійної підготовки студентів у сучасних умовах. Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем.
На завершення засідання методичного об’єднання, Ярослав Євгенович-директор коледжу разом з колективом, організував для гостей екскурсію в Золочівський замок , який входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини» та є пам’яткою історії і культури національного значення.
Учасники засідання високо оцінили рівень проведення заходу та щиро вдячні адміністрації , викладацькому складу циклової комісії ВСП Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» за плідну співпрацю та цікаву екскурсію.

 

 


Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин