Календар
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
18.05.2019

Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною навчально-виховного процесу у Львівському кооперативному коледжі економіки і права. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення фахових дисциплін, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок, творче сприйняття навчального матеріалу, інтеграція міждисциплінарних зв’язків тощо.Упродовж тижня викладачами циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності спільно зі студентами було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення та обговорення серед студентів навчального закладу.

Викладачі організували для учнів ОЗНЗ «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. У. Кравченко, проведення інтерактивного заходу- інтелектуально-розважальну гру на тему: «Фінансова грамотність»
Ведучими гри були студенти груп Фн -17 та Фн-18, а студенти групи Фн-16, організували для відвідувачів маленький концерт.

Метою заходу було –підвищення рівня фінансової грамотності учнів, у ігровій формі навчити учнів правильно розпоряджатися власними фінансами, планувати свій особистий бюджет, приймати зважені та вірні фінансові рішення тощо.
На учнів чекали три складних, але в той же час пізнавальних рівні.
На першому рівні учасники турніру розгадували кросворд, метою якого було визначення загального рівня фінансової грамотності кожного учасника команди. На другому рівні команди чекала цікава та захоплююча фінансова гра «Золотий фінансист», яка дала змогу усім учасникам доволі детально зрозуміти основні принципи заощадження, грошового потоку тощо. Для третього рівня, учасникам була підготовлена «Головоломка на тему фінансової грамотності».
Як зауважив, голова циклової комісії, к.е.н., Михайло Голубка, від фінансової грамотності суспільства залежить не тільки добробут домогосподарств, але й економічний успіх країни. Фінансова грамотність, в першу чергу, потрібна кожній людині, щоб ефективно користуватися грошима й швидко досягати нових рівнів матеріального добробуту.
За результатами турніру, учні були нагородження грамотами.
Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» запросили гостей на смаколики. У ході зустрічі учні мали змогу поринути в атмосферу студентства, дізнатися про ті цікавинки, які чекають на кожного, хто буде навчатися на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».
Гостям заходу надзвичайно сподобалась зустріч, адже вони змогли отримати нові знання та нових друзів. На згадку всі учасники зробили спільне фото.
Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності та студенти спеціальності, висловлюють подяку директору ОЗНЗ «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. У.Кравченко, Галині Островерхі, педагогу-організатору, Тетяні Курись, соціальному педагогу, Уляні Швець та учням за активну участь у проведеному заході та побажали творчих успіхів, перемог, добра та натхнення.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин