Календар
Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
24.09.2018
 

«Наше майбутнє залежить від читання і уяви»

Ніл Гейман

 

У Львові, зосередився потужний центр інтелекту, творчого потенціалу, що став справжньою меккою, «точкою творення», який дає імпульс новим книжкам, новим ідеям, дає наснагу та поштовх для молодого покоління. Осіння подія міста Львова перетворилася на місто видавців, авторів, науковців, підприємців, перекладачів, істориків, економістів, журналістів, студентів, викладачів, читачів, де збирає багато відомих та цікавих людей, які їдуть не лише з усієї України, але й з різних країн світу, щоб зустрітись для обговорення важливих суспільних проблем, обмінятися ідеями, вподобаннями, світлинами на згадку.
Ця згадка – 25-й «Book Forum». Мета якого – визначення основних тенденцій та напрямів розвитку світового літературного процесу в українському контексті, поширення української культури закордоном, створення повноцінного діалогу між представниками української та іноземної літератур, представлення найяскравіших авторів з-за кордону, підсумок літературного року в Україні та популяризація читання. Його цьогорічною фокусною темою був «Ринок Свободи»: критерії визначення ціни на свободу, спекуляції поняттям свободи в пропаганді та уявлення про свободу загалом.
Щоб ознайомитися з найсвіжішими новинками, для власного та професійного розвитку, придбати книжкові новинки професійного спрямування, куратори та викладачі циклових комісій обліку та фінансово-економічної діяльності, підприємництва та біржової діяльності: Лідія Марчишин, Михайло Голубка, Ольга Мельник, Надія Ділай, Оксана Фера та інші, за підтримки адміністрації вишу, організували та провели навчальну екскурсію для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, в якій відвідали головні експозиції 25 Форуму видавців у Львові – найбільшого книжкового, літературного, культурного заходу України і Центрально-Східної Європи.
Представники кооперативного коледжу, упродовж декілька днів відвідали велику кількість культурних та освітніх заходів, презентацій, лекцій, майстер-класів, воркшопів, автограф-сесій, поспілкувалися з авторами і придбали книжки.
Завітали в гості до представників кооперативного українського медіахолдингу «COOP Media («Кооп медіа»).
Студенти мали можливість побачити багато зіркових особистостей, дізналися про нову літературу з фаху, почули сучасну творчість, відкрили для себе творчий світ письменників, світ книг та їх поціновувачів. Захід залишив після себе море приємних вражень, ніхто не повернувся додому з пустими руками, кожен мав можливість щось корисне придбати з думкою про зустріч в наступному році на 26 «Book Forum».
Викладачі та студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права вдячні організатору заходу та співорганізаторам BookForumLviv, в тому числі Анні Батищевій, за розуміння, підтримку, популяризацію, розвиток української книги, української літератури та мови, духовне збагачення, підвищення культурного, освітнього та професійного рівня молодого покоління.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин