Календар
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  
28.11.2018

Заступник директора з навчальної роботи, Леся Федак та керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу, Оксана Козак організували для студентів спеціальності «Правознавство» семінар – лекцію на тему : «Застосування чинного законодавства України при укладенні трудових договорів» за участю головного інспектора держпраці у Львівській області Оксани Яворівської, начальника відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Львівського обласного центру зайнятості Наталії Наконечної .

Мета заходу – ознайомити студентів з вимогами чинного законодавства та правами та обов’язками при працевлаштуванні.
В межах превентивних заходів Оксана Яворівська та Наталія Наконечна надали студентам роз’яснення норм трудового законодавства при працевлаштуванні, розповіли про права неповнолітніх осіб, які поєднують працю з навчанням. Особливу увагу доповідачі звернули на загрози нелегальної праці за кордоном, вказали на переваги офіційної роботи в Україні та необхідність легалізації заробітної плати: людина, отримуючи заробітну плату «в конверті», позбавлена соціальних гарантій в т.ч позбавляється права на оплату листка тимчасової непрацездатності, виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, позбавляється пристойного розміру пенсії в старості тощо. Роботодавець не оформивши трудовий договір і, відповідно, не уклавши договір про матеріальну відповідальність, ризикує втратити більше, ніж суму податків, пов`язаних з нарахуванням заробітної плати працівнику.


Студенти мали можливість отримати відповіді на всі запитання. Семінар-лекція пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Такі зустрічі допомагають студентам поглибити та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, дають змогу бути обізнаним в процедурах працевлаштування , є черговим доказом того, що навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів.
На завершення хочеться сказати, тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому, та добробут для громадян України.

Висловлюємо вдячність головному інспектору держпраці у Львівській області Оксані Яворівській та начальнику відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Львівського обласного центру зайнятості Наталії Наконечній за проведений захід, який був на часі – корисним і необхідним для молодого фахівця-випускника.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Архів новин