Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Посилання
 
ban-ukoop2   ban-gaz2  

 

Підприємство споживчої кооперації «Інформаційно-обчислювальний центр»

79058 м. Львів пр. В.Чорновола, 43а

Телефон: (032) 2520481

Інформаційно –обчислювальний центр був створений 01 липня 1978року  для автоматизації процесів управління оптової та роздрібної торгівлі споживчої кооперації Львівської області. Cуттєвий внесок у створення і становлення ІОЦ  вніс його перший директор (1978 – 1993 рр.) Поляков Ростислав Кузьмич . На той час це було потужне підприємство з широкою мережею філіалів в райспоживспілках та міжрайонних гуртових базах, з загальною чисельністю в 200 працівників. Всі ці роки ІОЦ успішно виконував покладені на нього завдання. Для реалізації задач до 1993р. використовували великі електронно-обчислювальні машини ЕОМ ЕС-1036 та ЕС 1022.

З 2005 року ІОЦ ОСС був час плідних   впроваджень комп’ютерних технологій, які розробили ПСК «Інфоцентр» разом з ПУ «Укоопінком» для системи споживчої кооперації України зокрема: “Автоматизована система управління роздрібним торговим підприємством” (УКС-Маркет), “Автоматизована система бухгалтерського обліку” (УКС-Бухгалтерія), “Автоматизована система розрахунку заробітної плати” (УКС-Зарплата), “Автоматизована система обробки звітів і складання аналізів діяльності суб’єктів господарювання” (УКС-Звіт та аналіз).

ІОЦ ОСС також займається постачанням спеціального обладнання, технічним обслуговуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО), комп’ютерів та надає широкий спектр інших послуг, що в свою чергу створює необхідну матеріальну базу для науково-технічних розробок.

Одним з пріоритетних і перспективних напрямків діяльності споживчої кооперації області є створення сучасних магазинів-маркетів, які сьогодні відкриваються і діють у споживчій кооперації області. В маркетах впроваджуються сучасні системи управління торгівельними процесами, що включають програмне забезпечення, комп’ютери і комунікаційне обладнання, електронне торгове обладнання. Але все ж таки головною ланкою в цьому ряду є люди – фахівці по забезпеченню роботи технічних і програмних засобів та організації і управління торгівлею, що безумовно є взаємопов’язаним процесом і повинно діяти як єдине ціле.

Роль інформаційних технологій сьогодні стрімко зростає. Для того, щоб домогтися значних переваг в бізнесі, необхідно швидко реагувати на всі зміни. А це стає реальним при умові широкого використання можливостей інформаційно-комп’ютерних технологій. Їх створення і впровадження дає можливість оптимального і оперативного управління господарсько-фінансовими процесами кооперативних підприємств, організацій, об’єднань та споживчою кооперацією в цілому, як системою.

 

Архів новин